Top
  >  Moda   >  Ciepły płaszcz na zimę
Niby banał, ale jednak nie każdy o tym wie: ciężko robić zdjęcia, kiedy sypie śnieg! A sypie nieustannie… Razem z Modną Komodą schowałyśmy się między kolumnami, żeby udało się zrobić chociaż kilka ostrych zdjęć. Dzisiaj już nie pada, za to jest minus pięćset! Tak źle i tak niedobrze. Smutne jest życie blogerki modowej w zimie. Zasypałabym Was lajfstajlem, ale ten, kto śledzi mojego facebooka wie, że mam trochę dużo do pokazania! 😀 
Ostatnio jak szalona zamawiałam płaszcze na zimę. Z bólem serca pożegnałam hiszpańskie słońce, więc trzeba było się szykować na znienawidzone, polskie mrozy. W rankingu najcieplejszych płaszczy w mojej szafie, ten od choies zajmuje zdecydowanie pierwsze miejsce. Bez wątpienia jego dodatkowym atutem jest fakt, że można pod niego upchnąć jeszcze ze 4 swetry (i wyglądać jak ludzik Michelin). Dzisiaj na spokojnie, jedna warstwa – razem z uroczym, pastelowym sweterkiem ombre tworzą duet doskonały. 
Pozbywam się ubrań, niestety wychodzą już z szafy same. Zapraszam Was na wyprzedaż. tutaj!

ENG:
I know that the snow look charming in pictures. But believe me, only in pictures. It’s so freaking hard to take some pics while it’s constantly snowing. This time we were hiding between columns to avoid having snow flakes everywhere. I hate blogging in winter! 
Recently I was looking for a nice, warm coat to keep me alive during this horrible winter. This blue choies coat won the race! This is actually the warmest coat in my closet and I can successfully put some extra layers under it (like for example 3 more sweaters…)! This time I just picked my new ombre pastel sweater. It’s lovely, isn’t it?

zdjęcia: Modna Komoda

płaszcz/coat – Choies (tutaj/here)
sweter/sweater – Rosewholesale (tutaj/here)
jeansy, szalik/jeans, scarf – second hand
rękawiczki/gloves – H&M
naszyjnik/necklace – Allegro
torebka/bag – etorba (tutaj/here)
Pamiętajcie, że na hasło 'MarieAntoinette’ macie -10zł na etorba.pl!

Comments:

post a comment