Top
  >  Moda   >  Black Friday is here! Czyli następna wielka wyprzedaż Shopbop – polowanie na prezenty do 25% taniej

Słuchajcie, Shopbop odebrał mi w tym roku zajęcie. W zasadzie, to nie dość że mają kolejną promocję, to jeszcze utworzona została kategoria GIFTS. O promocji zaraz, ale teraz skupmy się na tym drugim newsie. Podzielili pomysły na prezent na podkategorie dla niej, dla niego, dla dzieci, dla domu, poniżej 100$, poniżej 50$. No serio, nie to że mi się nie chce (w końcu w tamtym roku dodałam od siebie 101 pomysłów na prezent dla faceta oraz 100 pomysłów na to, co kupić kobiecie na święta), ale oni zupełnie wyczerpali temat. Kliknijcie w linki i zobaczcie, że nie mam nic do dodania… A teraz najlepsze, czyli obniżka:
image001

Ostatnio Shopbop bardzo nas rozpieszcza swoimi promocjami. Zastanawiałam się nawet, czy aby nie za dużo pojawia się takich informacji na moim blogu, ale hej! Po to właśnie tu wchodzicie, nie? To znaczy, mam nadzieję, że MIĘDZY INNYMI po to. A Wasze snapy z upolowanymi rzeczami, które kupiliście z mojego polecenia są niesamowitą motywacją do dalszego działania. Dzięki! Super mieć takich czytelników.

Jeśli mogę Wam coś doradzić, to polecam zebrać się w kilka osób i złożyć wspólne zamówienie. Im większy rachunek, tym większa zniżka. Wyprzedaż będzie trwała cały tydzień, a przy kasie trzeba tylko wpisać kod GOBIG16. Ja najczęściej zaczynam zakupy od przeglądania zakładki SALE. W końcu co dwie obniżki, to nie jedna, nie? Poza tym: może znajdziecie tam świąteczne prezenty dla swoich bliskich (albo dla siebie). Trzeba jakoś zagłuszyć wyrzuty sumienia… Dziś jeszcze nic nie zamówiłam, bo zastanawiam się czy potrzebuję czegoś tu, w Azji. Bez sensu, żeby zakupy czekały na mnie do wiosny, prawda? Dodatkowo warto wiedzieć, że na Shopbopie są też męskie rzeczy. Na górze jest odnośnik do East Dane.

Comments:

 • 23 listopada, 2016

  promocje , wyprzedaże – wszystkie kobiety to lubicie.
  Niedługo dzień darmowej dostawy- znów okazja do szaleństw.

  Pozdrawiam
  Jarek

  reply...

post a comment