Top
  >  Uroda   >  3200 ekskluzywny krem przeciwzmarszczkowy na bazie tłuszczu tygrysa – recenzja

Dzięki współpracy z marką 3200 mam okazję przetestować i zrecenzować Wam wyjątkowy krem z limitowanej serii 3200! 100% naturalny, 100% doskonały, zawierający prawdziwy tłuszcz tygrysa.

ekskluzywny drogi krem z tłuszczu tygrysa 3200 wwf

Pemburu Haram, malezyjska aktorka i modelka jest twarzą akcji promującej w Polsce limitowaną serię kremów marki 3200. Ekskluzywny kosmetyk stanowi rewolucyjne rozwiązanie w walce z wszelkimi niedoskonałościami cery – m.in. zwalcza trądzik, ujędrnia skórę, usuwa przebarwienia i spłyca nawet najgłębsze zmarszczki. Wszystko za sprawą tłuszczu tygrysa. Unikalny składnik, stosowany przez setki lat w tradycyjnej medycynie azjatyckiej, posiada udowodnione właściwości lecznicze.

Limitowana seria kremów marki 3200 dostępna jest w Polsce już od 16 października wyłącznie w sprzedaży internetowej. Z racji ograniczeń wynikających z międzynarodowych regulacji dotyczących obrotu produktami wykonanymi z tygrysa, oferta kremu będzie ważna wyłącznie do wyczerpania wyprodukowanej partii kosmetyku.

Więcej informacji na stronie www.3200.pl.

krem na bazie tłuszczu tygrysa 3200Kochani! Nie martwcie się. Nie upadłam na głowę, nie przykładam ręki (twarzy) do mordowania najpiękniejszych kotów świata!

3200 nie jest marką kremu, a Pemburu Haram nie jest malezyjską aktorką i modelką. To wymyślone krem i postać, które mają zwrócić uwagę na problem zagrożonych wyginięciem tygrysów. Tygrysów, których na wolności zostało już tylko 3200 i które giną przez ludzi – zabijane przez kłusowników (po malajsku pemburu haram). W ciągu ostatnich 100 lat populacja tygrysa zmniejszyła się aż o 95%! Tygrysy są zabijane dla skóry, kości, tłuszczu oraz innych części ciała, które wykorzystywane są w produkcji kosmetyków, suplementów diety i leków – dodaje Średziński. – Te pochodzące z nielegalnego handlu produkty trafiają również do Polski. Na targach medycyny naturalnej i w Internecie można znaleźć oferty, w których znajduje się opis, stwierdzający wprost, że zostały wykonane z tygrysa. Często przywożone są też nieświadomie jako pamiątki z egzotycznych podróży, na które sezon właśnie się rozpoczął. Warto pamiętać, że w Polsce nawet już samo posiadanie produktów wykonanych z tygrysa jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawienia wolności.

Międzynarodowa organizacja WWF apeluje o pomoc dla zagrożonych wyginięciem zwierząt i przez prowokację rozpoczyna w Polsce kampanię #RatujTygrysy #PodajDalej. W światowe działania na rzecz ochrony tygrysów zaangażowany jest m.in. Leonardo di Caprio. Dlaczego więc nie przyłączymy się i my?

Wsparcie finansowe to oczywiście jeden ze sposobów wsparcia działań na rzecz ochrony tygrysów, ale równie ważna jest pomoc w budowaniu świadomości problemu zagrożonych wyginięciem zwierząt. Jak to zrobić? Polub profil WWF Polska na facebooku, aby dowiedzieć się więcej o obecnej sytuacji tygrysów, i pomóż rozpowszechnić/podać dalej film dotyczący ostatnich 3200 tygrysów żyjących na wolności. Zachęcamy również do sfotografowania się kartką z hasłem kampanii #RatujTygrysy #PodajDalej i opublikowanie/podanie dalej zdjęcia na posiadanych profilach społecznościowych. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie powstrzymać działania zorganizowanych grup przestępczych odpowiedzialnych za zabijanie tygrysów.

 

Więcej informacji na temat kampanii #RatujTygrysy #PodajDalej znajduje się na stronach:
www.ratujtygrysy.pl i www.facebook.com/WWFpl

 

Comments:

 • Guzik

  20 października, 2014

  Nabrałam się! Fajna kampania :)))

  reply...
 • Ania P

  20 października, 2014

  świetny pomysł na wpis. jeśli mam być szczera to myślałam, że serio używasz takiego kremu. ludziom się już w głowach poprzewracało! 🙁

  reply...
 • CristianoJanusz

  20 października, 2014

  Fajna akcja, jedna z lepszych ostatnio!

  reply...
 • Beti90

  20 października, 2014

  A co jest w tym opakowaniu? Jakiś inny krem czy puste?

  reply...
 • Kamila

  20 października, 2014

  Świetny wpis, kiedy przeczytałam początek moją pierwszą myślą było, że szkoda mi tych tygrysów… Dobrze, że to prowokacja, choć proceder wciąż trwa…

  reply...
 • 21 października, 2014

  i zdecydowanie taki krem jest doskonałą propozycją na prezent..

  reply...
 • 17 października, 2015

  Czytam opis i myślę ooooo ciekawe..
  Potem look na napis na opakowaniu u myślę, coś Ty na głowę upadła używać czegoś z nielegalnego kłusownictwa??
  Uff na szczęście się wyjaśniło;)
  A tygrysy:( Dobrze, że akcja się nagłośniła

  reply...
 • Chwila refleksji

  22 maja, 2016

  Jak to jest, ze mordowanie tygrysow wszystkich oburza, ale swin, krow czy kur juz niekoniecznie… Krem z tygrysa niedopuszczalny, ale schabowy na talerzu ok ? Ciesza mnie takie kampanie, ale niezapominajcie, ze ta „zwykla” swinia tak samo odczuwa bol, strach i po prostu chcialaby zyc, jak ten tygrys. Kazdego roku kilkaset milionow zywych, czujacych istot jest legalnie morodowanych a uprzednio hodowanych w okrutnych warunkach, zeby skonczyc na naszych talerzach.. to jest obluda, walczyc o tygrysy a jednoczesnie ze spokojnym sumieniem, zjadac kanapke z szynka… Pomyslcie o tym prosze.

  reply...
 • Julia

  29 lipca, 2017

  Kampania świetna i dająca do myślenia 😉

  reply...

post a comment