Top
  >  Moda   >  White jumpsuit
Dzisiaj w poście gości zachodzące słońce czerwca. Wraz z nim żegnam niekończące się egzaminy, wiele niepotrzebnych trosk, problemów pierwszego świata i kilka łez. Nowy miesiąc przyniesie nowe szanse i mam nadzieję nowe wyzwania. Życie jest za krótkie, żeby nie korzystać z każdego danego nam dnia! Trzeba patrzeć w przyszłość, zamiast nieustannie oglądać się za tym, co minęło.
Lato witam więc literalnie na maxa. Co prawda nie jest to sukienka, a magiczny kombinezon, świetna alternatywa dla tych, które nadal wolą spodnie. Delikatny, zwiewny szyfon sprawdził się doskonale w upalne dni, natomiast prosty krój sprawia, że możemy stylizować nasz kombinezon zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień. Dzisiaj w wersji eleganckiej, jak Wam się podoba?

ENG:
Hello July, please be better than June… I’m so glad the past month is finally over. I really hope for better days to come. I’ve passed (I guess so) my law school exams so I deserve some rest now. As a big welcome of the summertime I’d love to present my maxi white jumpsuit, made of chiffon. It’s perfect for hot days and can easily be styled casual or more formal. How do you like it?

zdjęcia: A Piece of Anna

kombinezon/jumpsuit – OCHBOUTIQUE (tutaj/here)
kopertówka/purse – Mohito
szpilki/heels – Czasnabuty (tutaj/here)

Comments:

post a comment