Top
  >  Moda   >  Szpilki.

To zdecydowanie jest ciężki poranek. O mamo, nienawidzę niedziel! Piekarnia jest zamknięta i nie ma rogalików z czekoladą na śniadanie, ale żeby się o tym przekonać musiałam zmarznąć czekając pół godziny na przystankach, bo jest niedziela, więc tramwaje jeżdżą rzadko. Mam ochotę położyć się do łóżka i nie wstawać. Tylko już nie do swojego, swojego mam dosyć. Ale niech będzie wygodne i zarezerwowane tylko dla mnie. Czuję się, jakbym miała gdzieś w klatce piersiowej taki balonik, który ktoś pompuje i wreszcie wszystko pęknie, wiec może być dużo krwi! 😉 Dobra dość marudzenia na dziś.

Zdjęcia robione w trybie awaryjnym, przez Annę, gdziekolwiek, jak widać. Niewiele miałam do wyboru i niewiele udało się wybrać. Chciałam pokazać Wam jeszcze raz szpilki od www.cutesyshoes.pl które chyba już nie postaną na ulicy w tym roku. Ale na imprezach na pewno będą obecne 😉
A teraz idę zjeść tonę czekolady, zapić ją hektolitrem grande vanilla latte ze starbucksa siedząc na ukochanym ratuszu z panną K. a następnie zwiedzać wszystkie sklepy z ubraniami w Warszawie. Dziękuję za uwagę.!


ENG:
Oh, God, that’s definitely a tough morning… I hate Sundays so much! The bakery is closed, so I have no chocolate croissants for breakfast, but the worst thing is that I had to freeze to nearly-death to find it out, cause the buses run on Sunday timetable. I’m really in the mood for lying my whole lifetime in bed, but not mine, I’m so sick of mine now. Let it be comfortable and reserved for me and i’ll be fine. Okey, enough. Offtopic. 
Those photos were emergency taken, by Anna. As you can see: wherever. I didn’t have much choice, and that’s the result. I wanted to show you the heels from www.cutesyshoes.pl. It’s getting cold so I think that was the last time I wore them outside. 
Now I just need to sit with my friend in Starbucks, eat a hundred of chocolate bars, drink liters of grande vanilla latte and then go shopping to the rest of vitality. Thanks for your attention! 

bluzka/shirt – Tally Weijl
legginsy, kurtka/leggins, jacket – allegro.pl
szpilki/heels – www.cutesyshoes.pl
torebka/bag – no name

Comments:

post a comment