Top
  >  Moda   >  Sunset
Zawsze chciałam spróbować zdjęć podczas zachodu słońca. Światło wydaje się wtedy takie piękne, idealne do fotografowania. Wczoraj podczas spaceru miałam pierwszą w życiu okazję wypróbowania go na własnej lustrzance. Wyszło tragicznie. Przekonałam się, że żaden program graficzny nie jest w stanie rozjaśnić zdjęć o 140% bez utraty jakości. Ani ja, ani mój mężczyzna nie możemy póki co dumnie ogłosić „jestę fotografę”. Za to wiemy już, o której godzinie włączają fontannę w parku Abelardo Sanchez. Obawiam się jednak, że to jest kategoria „wiedza bezużyteczna”. 
Po raz kolejny w tym sezonie postanowiłam na wiśnię, burgund i karmel. Mam nadzieję, że nie zanudzam Was taką kolorystyką, bo to właśnie w niej czuję się najlepiej. Do mojej kolekcji dołączył komin z H&M, a do szafy ukochanego, męska wersja tego modelu. Dajcie znać, czy Wam się podoba!

ENG:
Calming, warm light of the sunset was so tempting I couldn’t resist trying to take some pictures. We took a walk through the park with my amazing boyfriend. Unluckily those pictures were not ours best. I was forced to lighten them 140% what has affected the quality. Anyway, I hope you like the outfit. I picked my favorite, autumn colors – burgundy and caramel. Choies leather bag and sheinside jacket are perfect together, don’t you think?

zdjęcia: Łukasz 

kurtka/jacket – Sheinside (tutaj/here)
komin/scarf – H&M
torba/bag – Choies (tutaj/here)
spodnie/pants – Stradivarius
szpilki/heels – New Look

Comments:

post a comment