Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach na przyszłość.
Nie chciałam spędzać kolejnej zimy z Polsce. W zasadzie taka ewentualność mieściła się w najgorszej wersji moich planów. Los jednak lubi płatać figle. Tak więc nadal zajmuję się kolekcjonowaniem ciepłych swetrów, żeby jakoś przetrwać te najgorsze w roku miesiące. 
Zdjęcia są totalnym przeciwieństwem pesymistycznej notki. Razem z Kamilą cieszyłyśmy się niemałym zainteresowaniem przechodniów. Kilka osób pytało, po co je robimy, z jakiej okazji, a pan, który występuje gościnnie w poście zapytał, czy będzie na blogu 🙂 Ostatnio w ogóle mamy szczęście do gości, niedługo na blogu będziecie mogli zobaczyć przyjacielskiego pieska z sąsiedztwa.


ENG:

Lately I have noticed how curious people are, speaking of taking pictures on a street. Blogging is still not very popular in Poland. During this 'session’ some of them asked me what is the purpose. One man even wanted to know if he’s gonna be on my blog! So here he is 😉 The other man wasn’t looking so good I guess, thet’s why Kamila tried to make him invisible!


sweterek/sweater – second hand
jeansy/jeans – H&M
kopertówka/clutch – manieco
szpilki/heels – allegro
Keep in touch 😉