Top
  >  Moda   >  Przybij Piątkę Tynieckiej – pomaganie jest fajne!

Zwykle unikam opisywania rzeczy, które mam na sobie. Niezmiernie bawią mnie propozycje współpracy „zrecenzuj na blogu naszą torebkę”. Mieści portfel, podczas pierwszego wyjścia nie urwała się rączka. Jest to czarna, eee… skóra? Eko skóra oczywiście. Doskonała jakość. Whaaat?! Nie dla mnie. I nie dla Was, bo przez te 5 lat starałam się gromadzić na tym blogu świadomych, myślących, fajnych czytelników.

Dzisiaj jednak sytuacja jest wyjątkowa, bo mam na sobie wyjątkową koszulkę. I muszę Wam o niej kilka słów opowiedzieć. Widzicie te małe łapki odciśnięte na t-shircie? To rączki niewidomych i słabowidzących dzieci z krakowskiego ośrodka na Tynieckiej. Kupując Piątkę pomagasz potrzebującym na wielu płaszczyznach. Część pieniędzy ze sprzedaży tych koszulek trafia do dzieci z ubogich rodzin, a ich mamy są zatrudniane przy produkcji następnych. Niewidome dzieci czują się doceniane i potrzebne, mają świadomość, że uczestniczą w tworzeniu czegoś wielkiego i absolutnie wyjątkowego. Uczą się pomagać innym, mimo że same potrzebują pomocy. Wspaniała inicjatywa, prawda?

TUTAJ możecie poczytać więcej o akcji i obejrzeć filmik z udziałem dzieciaków.

Pomaganie jest fajne! Dobro zawsze wraca 😉

koszulka łapki ręce notjustshop przybij piątkę tynieckiej przybij piątkę Tynieckiej not just shop koszulka damska przybij piątkę Tynieckiej not just shop notjustshop przybij 5 tynieckiej projekt szpilki wiązane sheinside heels laceupzdjęcia: A Piece of Anna

koszulka/tee – Notjustshop TUTAJ/HERE

spodnie/pants – TUTAJ/HERE

szpilki/heels – TUTAJ/HERE

okulary amiclubwear zegarek christianpaul watchKobieta zmienną jest! Alternatywnie:

okulary/sunnies – TUTAJ/HERE

zegarek/watch – TUTAJ/HERE

Comments:

 • Guzik

  18 sierpnia, 2015

  Piękna inicjatywa 🙂 nie ma damskich?

  reply...
 • 18 sierpnia, 2015

  Oooo, też muszę zrobić wpis- ja mam bluzę z Notjustshop :)! Super inicjatywa ;)!

  reply...

post a comment