Świeciło przepiękne słońce, udało mi się pokręcić włosy, a Modnej Komodzie wyszły tak piękne zdjęcia, że nie wiedziałam, które mam Wam pokazać! To był ciepły dzień, udało mi się więc przetestować lżejszy płaszczyk w pepitkę. Ma prosty, elegancki krój, będzie pasował do wielu zestawów. Dodatkowym plusem jest kaptur, więc w razie wiatru, czy deszczu, moje loki będą dobrze chronione 😉 Dzisiejsza stylizacja jest bardzo prosta, klasyczna, tak jak lubię. Puchaty (za duży trochę) golf znalazłam na dnie szafy i zupełnie nie pamiętam, jak się tam znalazł. Pomyślałam, że sprawdzi się świetnie na taką zimowo/wiosenną pogodę. Genialnie prezentuje się z rozkloszowaną, pikowaną spódniczką od Sigma for you. Zobaczycie ją jeszcze w niejednym zestawie!
 
ENG:
I love those sunny days! I feel like spring is already coming. Martyna took some amazing pictures of my outfit, I couldn’t decide which ones to add. I also finally learned how to use her curling pin! I’m not on a mastery level yet, but I’m working on that 🙂
This lovely coat is my choice for spring. I love the pattern and classy shape. This time only with basic clothing, warm sweater and a-line skirt. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcia: Modna Komoda
 
płaszcz/coat – Persunmall (tutaj/here)
sweter/sweater – no name
spódnica/skirt – Sigma (tutaj/here)
kozaki/boots – Allegro
torba/bag – Michael Kors
zegarek/watch – Michael Kors