Top
  >  Moda   >  Pearl collared dress
Sukienka z Axparis, która w rzeczywistości jest bardziej koralowa, niż pomarańczowa, ma dzisiaj swoją premierę na blogu. Jest całkowitą nowością w mojej szafie, zarówno pod względem stylu jak i faktury materiału. Trafiła do mnie właściwie przez przypadek, kiedy impulsywnie kliknęłam „chodź do mnie!” i absolutnie tego nie żałuję. Prawdopodobnie posłuży mi na wiele okazji, chociaż nie wiem, czy pojedzie ze mną w podróż 😉 Konstrukcja na mojej głowie powstała w akcie desperacji, kiedy przy trzydziestopięciostopniowym upale moje rozpuszczone włosy stały się nie do zniesienia. Nagrałam dla Was krótki filmik z tutorialem, jak łatwo i szybko zrobić coś takiego. Znajdziecie go pod zdjęciami 😉
PS. Zapraszam na konkurs z romwe TUTAJ.

ENG:
This skater dress is new in my wardrobe. I’ve never had anything like that, speaking of the style and fabric. It’s collar is so chic I couldn’t resist! I’m sure I’ll wear it more often this year.
PS. Enter my romwe giveaway HERE.

zdjęcia: A Piece of Anna

sukienka/dress – Axparis (tutaj/here)
okulary/sunnies – ZeroUV
sandałki/sandals – Elilu
puzderko/purse – Allegro

Specjalnie dla Was mój pierwszy tutorial fryzurowy, staram się Wam pokazać jak zrobiłam tego koczka 😉 Zapraszam go oglądania:

Comments:

post a comment