Top
  >  Moda   >  Park Praski

Zimowe krajobrazy zaczynaja mnie męczyć. Śnieg jest przepiękny, kiedy mogę go odlądać za oknem, siedząc przed kominkiem z kubkiem gorącego kakao. Nie mogę się doczekać wiosny i powoli zaczynam kompletować wiosenną garderobę 😉 porządki w szafie się zaczęły, część ubrań jest już spakowana do oddania. A druga część, nowych albo odrestaurowanych – zastygła w oczekiwaniu na cieplejsze dni.
Zdjęcia od Arkadiusza dość długo czekały na publikację, miałam cudowny zapas foteczek, który niestety z dniem dzisiejszym się wyczerpał. I tutaj pojawia się problem, jako, że dopiero za tydzien wracam do Warszawy. Być może uda mi się coś na to poradzić.


ENG:
I’m just about to be sick of this winter landscapes all around me, snow is so beautiful only while you’re watching it through the window glass, sitting in your favorite armchair, with a cup of hot chocolate, best in front of a fireplace. I can’t wait springtime, and my wardrobe is also expecting it in a sweet excitation… It’s a perfect time to refresh it’s content. 
About those pictures – taken by Arkadiusz some time ago, were waiting patiently for their premiere, and they are absolutely last on the list to being published. Sounds like a problem for me. Hope that’s Artur will solve it quickly. 

 Zdjęcia: Arkadiusz 

sukienka/dress – H&M
kardigan/cardigan – no name
zakolanowki/overknee socks – Tally Weijl
buty/boots – luuluu
torba/bag – sh


Lubimy?


Comments:

post a comment