Top
  >  Moda   >  Need summer now.

Zima zaskoczyła drogowców, jak co roku. Już zaczynam się zastanawiać, jaką podróż do Warszawy zafunduje mi PKP. Obawiam się, że wyjeżdżając z domu w niedzielę, nie zdążę na wtorkowe kolokwium!
Śnieg sypie, to każdy widzi, a jak nie widzi, to na pewno wie z facebooka. W każdym razie robi się coraz zimniej, nadchodzi więc ciężki czas dla blogerek. Wolałabym uniknąć tym razem pytań „Ojej! Nie było Ci zimno?”. Tak, było mi zimno, ale chyba nie chcecie przez najbliższe miesiące oglądać tylko Reksia (futra), bo w zestawie będzie się zmieniał tylko szalik i buty. Reksia nie zamienię, za żadne skarby, na nic na świecie (nie licząc dłuższego, szarego futerka z kapturem o jakim marzę). Pozostaje mi tylko szukać jasnego lokalu, z dużymi oknami, który pomoże mi przetrwać zimę. No albo rozbierać się na śniegu. 

ENG:
Hard times for all the bloggers! I personally hate wintertime, in Poland it’s co very cold I can’t even stand going out. That is why I recently started looking for an inside place to take my pictures. I’ll let you know soon or you’ll notice if I found one. In the meantime I have to take off my fur to show you all those outfits I wanna have on my blog. Keep your fingers crossed, so I could survive!


sweterek/sweater – second hand
spódnica/skirt – Romwe
torba/bag – no name
komin/tube scarf – Szaleo (tutaj/here)
kalosze/boots – Wedge Welly
naszyjnik/necklace – Oasap (tutaj/here)

Comments:

post a comment