Top
  >  Moda   >  Most Gdański, Warszawa

Jutro mam egzamin, z przedmiotu, o którym nie mam bladego pojęcia. Nie mogę jednak patrzeć, jak mój blog umiera, więc zamiast czytać cokolwiek, co wpadnie mi w ręce, piszę dla Was ten post. Wydaje mi się poza tym, że zrobiłam już dosłownie wszystko, żeby się nie uczyć (posprzątałam mieszkanie nawet, a co!). 

Ten zestaw powstał zupełnie przypadkowo, z nudów. Kompletnie nie miałam co na siebie włożyć, a byłam już umówiona z Marcinem. Myślę, że wyszło mi to dość pozytywnie, bardzo brakuje mi kolorów lata i staram się przemycić ich trochę pod futerko 🙂 
Z ogłoszeń parafialnych: założyłam sobie fromspring klik, więc teraz, o zgrozo, możecie mnie pytać o co chcecie, a ja z chęcią odpowiem na Wasze pytania. Zapraszam też do polubienia fanpage’a i udzielania się oczywiście, cieszy mnie każdy przejaw życia wirtualnej Antoninki. 


ENG:

This terrible exam is coming quickly, tomorrow I will have a first chance to fail. And I have absolutely no idea what’s this subject about. I should probably start to read something, anything… but I can’t refrain from posting here. 
This outfit is circumstantial, and that’s a perfect word to express it. I was just about to meet Marcin and I had nothing to wear. I miss summer colors so much that I tried to smuggle some of them under the fur. 
So guys, I’ve just started using fromspring, so now you can ask me anything, by clicking HERE. I’d like to invite you one more time to like my facebook page, I’d love to hear from you there. 

zdjęcia: Marcin

tunika/tunic – Siren
kardigan/cardigan – primark
torebka/bag – sagan
apaszka/scarf – shComments:

post a comment