Top
  >  Moda   >  HUNGRY
Moja najulubieńsza bluza Jungmob, która ma już chyba każda blogerka podzielająca mój światopogląd (forever hungry), doczekała się wreszcie premiery na blogusiu. Czekała wiernie i cierpliwie w Polsce, aż przyjadę i wezmę ją w (na) ramiona, przetrwała podróż do Hiszpanii i teraz nawet siedzi ze mną przed komputerem! Bardzo fajnie sprawdza się w outficie dres + dres, ale tego jednak Wam oszczędzę 😉 Tak więc tym razem wygłodniała, szara bluza występuje w duecie z szarym, ciepłym płaszczem, eskortowana przez buty znienawidzone przez mojego chłopaka (kochanie, wracasz z misji?!). A Wy, co myślicie?
PS. Pozostając w temacie jedzenia, wiecie, że bagietka czosnkowa z biedronki doczekała się własnego fanpage’a na fejsie? Dramat!

ENG:
My amazing HUNGRY sweatshirt finally has a chance to be presented on my blog! I picked it up from my hometown when I was in Poland and now i’s sitting with me in front of the pc. I love it so much I wear it almost every day. This time with a warm, oasap coat and biker boots, which my boyfriend hates. How do you like it?

zdjęcia: Modna-Komoda

bluza/sweatshirt – Jungmob
płaszcz/coat – Oasap (tutaj/here)
spodnie/pants – Cubus
zegarek/watch – Asos
torebka/purse – Oasap (tutaj/here)
buty/boots – Allegro (podobne tutaj)

Comments:

post a comment