Top
  >  Moda   >  Firefox. Rudy Lisek.
Wegetuję sobie właśnie przed laptopem, w ten piękny, środowy poranek, w który nie dane mi było się wyspać. Mam na sobie co najmniej półkilową maseczkę Perfecty mlekiem i miodem pachnącą. Ptaszki za oknem ćwierkają irytująco w rytm pił, młotków oraz innych narzędzi sąsiada. Postanowiłam więc pomęczyć Was, w tak uroczy, środowy poranek, a raczej południe, nowymi zdjęciami rudego sweterka.
A więc oto rudy lisek. Mały, wredny firefox, Ola vel Maria Antonina. Sukienkosweterek jest prezentem od sklepu www.rag-doll.pl. W podziękowaniu pojawia się u mnie banerek, w kolumnie po prawej stronie. Teraz, kiedy pogoda jest zmienna i kiedy wychodzę rano nie wiem, czy się ugotuję, czy zamarznę, moja nowa sukieneczka sprawdziła się doskonale. Jest bardzo przyjemna w dotyku, 100% bawełna, jak głosi metka. Metka, która zresztą bardzo niechlubnie została uwieczniona na jednym ze zdjęć, bo sukienka jest lekko prześwitująca. Dołączyłam również zdjęcia paczki, zaraz po odbiorze, ponieważ sweterek był przepięknie, starannie zapakowany i była to z pewnością najładniejsza paczka, jaką w życiu dostałam.;)

ENG:
While I’m happily wasting this beautiful, Wednesday morning(noon), spending time in front of my PC and wearing Perfecta’s mask on the face, I considered wasting your time and I found the idea brilliant. So that’s how i came up with the idea of placing here some new photos of the foxy dress-looking sweater. The color reminds me something between mustard and ginger. So that’s a gift, received from an internet store,  www.rag-doll.pl where you can find some great, vintage items. As a repay, I’ve placed a banner in the right column of the blog. Anyway, enjoy the foxy Marie Antoinette.

sukienka/dress – prezent od www.rag-doll.pl
rajstopy/tights – f&f
torebka/bag – www.fashionfreak.pl <3

Comments:

post a comment