Top
  >  Uroda   >  Juvelook w Estetica Nova – moje efekty zabiegu

Juvelook w Estetica Nova – moje efekty zabiegu

Czym jest zabieg Juvelook?

Juvelook to kolagenowy preparat wzmacniający, wstrzykiwany w skórę i przerzedzone miejsca na twarzy w celu odwrócenia pierwszych oznak starzenia. Jako hybrydowy wypełniacz, posiada natychmiastowe działanie wypełniające kwasu hialuronowego (typowe dla konwencjonalnych Skinboosterów) oraz długotrwałą stymulację kolagenu przez kwas poli-D-mlekowy (PDLA), często spotykany w biostymulatorach kolagenu. Stosuje się go na twarz, dekolt i okolice oka.

Jak działa Juvelook?

Po wstrzyknięciu do skóry, materiały zawierające HA natychmiast wypełniają miejsca ze zmarszczkami i obszary pozbawione objętości – co daje efekt wodnego blasku lub „koreańskiej skóry porcelanowej”. Tymczasem mikrocząsteczki PDLA zapewniają dodatkowe wsparcie i zapobiegają migracji HA.

Po czterech tygodniach następuje ciągła, naturalna stymulacja produkcji kolagenu przez około 6 miesięcy. Objętość skóry zostaje przywrócona i powstają nowo zsyntetyzowane włókna kolagenowe. Zaleca się przeprowadzenie od 2 do 3 sesji co 4 tygodnie, aby zobaczyć znaczącą poprawę stanu skóry. Osoby, które chcą utrzymać swoje rezultaty mogą zdecydować się na kolejną sesję po 24 miesiącach, w zależności od potrzeb. U mnie zostały wykonane dwie sesje – 15 lipca i 14 września. Za pierwszym razem preparat został podany w twarz i dekolt, za drugim razem jedynie w okolice oczu i niektóre części twarzy.

Juvelook w Estetica Nova- moje efekty

Na zdjęciach widzicie moje efekty po pierwszej serii zabiegu Juvelook w Estetica Nova. Na efekt końcowy jeszcze czekam. Sami oceńcie! Najbardziej zależało mi na poprawie w okolic oka…

Juvelook w Estetica Nova

Juvelook w Estetica Nova

Juvelook w Estetica Nova

Gdzie można wykonać zabieg?

Mój zabieg wykonała Pani Doktor Barbara Gelo w klinice Estetica Nova dr Ewy Rybickiej w Warszawie. Przed zabiegiem zostałam znieczulona maścią (Emla). Zabieg nie jest uważany za bolesny – w rzeczywistości jest bardzo delikatny dla skóry i o wiele mniej bolesny w porównaniu do zwykłych wypełniaczy dermalnych. Podanie zazwyczaj polega na prostym wstrzyknięciu, które pomaga skórze całkowicie wchłonąć produkt. Wykonywany jest igłą kaniulą. Całość trwała około 45 minut łącznie ze znieczuleniem. Po zabiegu mogą pojawić się delikatne zasinienia lub opuchnięcia, szczególnie w okolicy oczu. U mnie ustąpiły one po około 3 dniach.

[ezcol_1half][/ezcol_1half] [ezcol_1half_end][/ezcol_1half_end]

Macie dodatkowe pytania? Zapraszam do sekcji komentarzy!

aleksandranajda.com

post a comment