Mój idealny kącik – pastelowy balkon z palet | F&F home

Idealny balkon wymarzyłam sobie kiedy jeszcze mróz drapał w okna, przez które nie chciało się nawet wyglądać. Nie wiedziałam, jak ma wyglądać, chciałam tylko, żeby był piękny. Pamiętacie garść inspiracji? Nie mogłam się zdecydować – paryski balkonik z białymi krzesłami i szklanym stołem na cappuccino, czy funkcjonalna drewniana ława, na której zmieszczą się wszyscy moi przyjaciele. Ostatecznie, rzecz jasna, wybrałam drugą opcję. Narożnik zbudował mój Łukasz, własnymi siłami. Stanęło na modnych ostatnio paletach, pomalowanych na biało. Można je dostać w nieziemsko niskiej cenie! Odpowiednio docięte i przystosowane do naszej przestrzeni dają niesamowity efekt. Materace uszyliśmy z gąbki powleczonej różowym materiałem „misiem” odkopanym w niezbadanej głębi szafy cioci. Poduchy i dekoracje dostarczył niezawodny F&F home i tak oto, niewielkim kosztem stworzyłam swoje idealne miejsce w domu. Gdybym nie miała balkonu od zachodu i słońce nie smażyło mi szarych komórek przez mniej więcej połowę dnia, siedziałabym tam bez przerwy. A oto efekt końcowy:

ffhome f&F home poduchy na balkon kolorowe poduchy ława tarasbalkon F&F ffhome poduchy stolik wazon rzeczy do domuróże wazon F&F idealny balkontosia instatosia balkon marieantoinette blog o modzie blog lifestylowy idealny balkon kolorowe poduszki F&F home ff home tesco kieliszki z różowego szkła na wino wodę lato 2015 ff home F&F poduchy kolorowe ozdobne F&F home tesco

Żałuję, że mam do dyspozycji tylko stałkę i nie mogę pokazać Wam, jakie wrażenie robi „całość”. Zbieram się jednak powoli do kupna nowego aparatu, dzięki któremu jakość zdjęć będzie znacznie wyższa. Wszystkie dodatki, jakie widzicie na zdjęciach, pochodzą z F&F home (ten post powstał we współpracy z marką F&F) i można znaleźć je w niemal każdym Tesco oraz na stronie internetowej. Na moim balkonie znalazły się:

kolorowe poduszki, miętowe poduszki, biały wazon (nie ma go na stronie), koronkowe poduszki, poduszki – serduszka, poduszki z motywem róż, pled (nie ma go na stonie), świecznik, różowe kieliszki, podkładka i dzban.

Podoba Wam się? Jak jest u Was na balkonie?

Łapcie skórzany nosek na koniec!
skórzany nosek tosia instatosia moja tosia pies ze schroniska jak adoptować pieska


'Mój idealny kącik – pastelowy balkon z palet | F&F home' 9 komentarzy

 1. Sierpień 17, 2015 @ 15:45 Anonim

  Tosia rządzi! Ale balkon też ładny 🙂

  Reply

 2. Sierpień 17, 2015 @ 17:15 Anonim

  Stolik Ikea?

  Reply

 3. Sierpień 17, 2015 @ 21:41 ROKSI

  Pięknie <3 Twój piesek jest taki śliczny 😀

  Reply

 4. Sierpień 18, 2015 @ 03:08 Angelika

  Piekny balkonik, w takim miejscu moglabym odpoczywać całymi dniami 😉 a Tosia taka kochana :*

  Reply

 5. Sierpień 18, 2015 @ 07:13 Sisi

  Ale piękne te poduchy <3

  Reply

 6. Sierpień 18, 2015 @ 08:55 Sonia

  No pięknie to urządziłaś!

  Reply

 7. Sierpień 18, 2015 @ 10:55 Modna Komoda

  Wynajmę Łukasza do roboty chyba :DD!

  Reply

 8. Wrzesień 10, 2015 @ 18:35 Lipiec i sierpień – mix niepublikowanych zdjęć | Aleksandra Najda

  […] to zdjęcie? | 4. Fantastyczne różowe kieliszki od F&F Home. Więcej zdjęć we wpisie mój balkon. 5. Piesek dla Tosi, upolowany w lumpeksie za złotówkę. Rozpracowała go już częściowo […]

  Reply

 9. Lipiec 29, 2017 @ 13:49 Julia

  Tosia wygląda na zachwyconą 😀

  Reply


Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.